Tervetuloa Business Finlandin Diginatiivi Suomi -mission ensimmäiseen BF Digitalks-tapahtumasarjan webinaariin! Haluamme auttaa kehittämään sinun ja yrityksesi toimintaa vielä paremmaksi.
Maailman kehittyessä jatkuvasti nopeatempoisemmaksi, meidän on tärkeä ymmärtää, miten pystymme kiihdyttämään digitaalista muutosta ja uudistamaan itseämme pysyäksemme mukana kilpailussa. Saamme vieraaksemme Ludovic Bodinin kertomaan Atomic Scaling -menetelmästä sekä Jarmo Markulan Reinvention-menetelmästä.
BF Digitalks on Business Finlandin Digital Native Finland -mission yhteinen tapahtumasarja, jossa esitellään erilaisia ajankohtaisia digitalisaation ilmiöitä.
Tämä ensimmäinen webinaari pidetään englannin kielellä ja siihen voi osallistua maksutta. Ilmoittaudu pian! Lue lisää ja katso agenda täältä.